Son dakika: MHP lideri Bahçeli’den Akşener’e ‘mermi’ tepkisi!

MHP lideri Devlet Bahçeli, Ülkü Ocakları iftar programında son dakika açıklamalarında bulunuyor.

‘SAĞA SOLA MERMİ KOVANI ATMALARI EVVELA DEMOKRASİYE SAYGISIZLIKTIR’

“(Akşener ve Kılıçdaroğlu’na) Meclis grup kürsüsünde çıldırmış gibi sağa sola mermi kovanı atmaları evvela demokrasiye saygısızlıktır. Ayrıca bağıra çağıra mermi fırlatma çaresizlik içinde çıkmaz sokaklara düşen bir çarpıklıktır. Vatan ve millet düşmanları ile aynı karede poz veren, ittifak kuranların Türklüğün muhteşem geçmişinde örnekler vermesi sadece bir hezeyandır.”

‘ÜLKÜCÜ, TÜRKLÜĞÜ VE İSLAM’I YÜCELTMEYE ANT İÇMİŞ KAHRAMAN DEMEKTİR’

Devlet Bahçeli, “Kendimize dönerek kendimiz olarak çok çalışarak önümüzdeki yüzyılı Türkiye Yüzyılı yapacağız. Allah’ın kelamını dünyaya yaymazsak diyorum ki: ‘Gök girsin kızıl çıksın'” Ülkünün ülkücüyle buluşması hasretin vuslatla buluşması gibidir. Huzurlarınızda edebiyete uğurladığımız tüm şehitlerimizi ve dava arkadaşlarımız rahmet ve şükranla yad ediyorum. Doğru olmanın ve dost doğru yaşamanın hikmeti ülkücü emirlerde gizlidir. Ülkücü ecdada hürmetten bir an önce ayrılmayan vefa demektir. Ülkücü, Türklüğü ve İslam’ı yüceltmeye ant içmiş kahraman demektir.”

 

Haberin Ayrıntıları Geliyor…

Son dakika gelişmelere anında ulaşmak için Haber7 uygulamasını akıllı cihazlarınıza (iOS, Android) kurabilir, Twitter’da @Haber7 hesabını takip edebilirsiniz.

App Store Google Play Takip Et

KAYNAK: HABER7

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir