Xiaomi Pad 6S Pro’nun sızdırılan özellikleri tablet sektöründeki dengeleri değiştirebilir

Son dönemlerde Xiaomi’nin yeni tablet modeli hakkında birçok sızıntı bilgi ortaya çıktı. Weibo üzerinden bir kullanıcının paylaşımına göre bu tabletin Xiaomi Pad 6S Pro olabileceği iddia ediliyor. Kullanıcı, cihazın önemli özelliklerini ve ek bilgileri de paylaştı. Eğer bu iddialar doğru çıkarsa, Pad 6S Pro, standart, pro ve max modellerini içeren Pad 6 serisinin dördüncü üyesi olacak.

Weibo kullanıcısının belirttiğine göre, söz konusu Xiaomi Pad 6S Pro’nun Snapdragon 8 Gen 2 işlemci ile güçlendirilmiş olacağı söyleniyor. Cihazın 12.4 inçlik bir ekrana ve 16:10 görüntü oranına sahip olması bekleniyor. Bu iddia edilen cihaz, yarım nesil bir yükseltme olarak tasarlanmış ve Xiaomi SUV7 arabası ile uyumlu olacak şekilde geliştirilmiş. Ayrıca Xiaomi Pad 6S Pro’nun hızlı şarj, bağlantı özellikleri ve daha fazlasını içereceği de söyleniyor.

Xiaomi Pad 6S Pro’nun sızdırılan özellikleri tablet sektöründeki dengeleri değiştirebilir

Daha önce DCS, aynı özelliklere sahip olduğu iddia edilen bir Xiaomi tableti ortaya çıkarmıştı. Bu, Xiaomi Pad 7 Pro olarak speküle edilmişti ve 120W desteği ile 3C sertifikası almıştı. En son gelişmeler, tabletin aslında Xiaomi Pad 6S Pro olabileceğini işaret ediyor.

Xiaomi’nin gelecek nesil Pad 7 serisi hakkında da ek bilgiler var. Tabletlerin OLED ekran, Snapdragon 8 Gen 3 SoC ve uydu bağlantı desteği özelliklerine sahip olacağı belirtiliyor. Redmi’nin de piyasaya sürmeyi planladığı iki tablet bulunuyor. Dolayısıyla toplamda şirketten beş yeni tablet modeli bekleniyor. Xiaomi, dünyanın en büyük üç tablet üreticisinden biri olmayı hedefliyor.

Xiaomi‘nin yakında piyasaya süreceği tabletler hakkında daha fazla detayın yakın zamanda ortaya çıkması bekleniyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir